• Conmach Machine

Etiyopyada CONMACH Rüzgarı


Addis Ababa Etiyopya fuarına  bu yıl ikinci defa katılacak olan firmamız  Etiyopyada  CONMACH Rüzgarı estirmeye hazırlanıyor. Fuar katılımı için tüm çalışmalarını hızlandıran CONMACH  Makina Etiyopya fuar alanında açacağı stand için gerekli çalışmalarını tamamladı. 

Conmach Satın alma ve Reklam Pazarlama departmanı  birimleri taarafından  gerçekleştirilen çalışmaya geçen yıl olduğu gibi bu yıl da CONMACH  yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oflaz iştirak edecek. Sayın Oflaz  beraberinde ihracat departmanı ve satın alma departmanında Conmach çalışanlarınıda götürecek.

2018 fuarına karşılık büyük bir hamle gerçekleştiren CONMACH 2019 Addisbuild Etiyyopya fuarından büyük bir beklenti içerisinde. Bunun sebebini bizlere izah eden firma yetkilisi şöyle dedi. " Küresel anlamda inşaat sektöründe büyük atılımlar mevcut. Bizlerde ürettiğimiz makinelerimiz ile  Etiyopya fuarında ziyaretçilerimizin hayal gücünü değiştireceğiz. Belki bir Beton Santrali, bir Mobil santral, bir kompak santral, bir beton mikseri projemiz CONMACH kalite ve farkındalığını görmenizi sağlayacaktır. 

0 views0 comments

Quick Menu

Contact

 

 

In the production and development of Concrete plants, CONMACH Machinery uses knowledge and extensive experience, as well as attaches attention to AR-GE, to meet all requirements and meet all customer requests.

 

The work of our employees is completely customer-oriented. The biggest goal of our company is customer satisfaction.

 Cumhuriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu/Tekirdağ, Turkey.

+90 (282 )652 89 42

+90 (544) 468 75 49