• Conmach Machine

CONMACH MAKİNA ADDİS ABABA FUARINA KATILDI


9. Uluslararası İnşaat Ekipmanları Teknoloji Fuarı 12-15 Ekim 2018 tarihinde Addis Ababa Etiyopya da gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyeti'nden çeşitli firmaların katıldığı fuar Conmach Makina katılımı ile farkındalık kazandı. Fuar standında ziyaret ettiğimiz Conmach Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oflaz fuara ilişkin düşüncelerini web sayfamıza anlattı.

Etiyopya Addis Ababa fuarındayız, büyük bir heyecan içerisinde ülkemizden diğer katılımcılar ile ziyaretçilerimizi bekliyoruz diyen OFLAZ şunları söyledi. "İnşaat makinaları ihracatı yapan bir firma olarak burada bulunuyoruz. Üretimlerimiz arasında Sabit Beton Santrali, Mobil Beton Santrali,Kompak Beton Santrali, Agrega Besleme Ünitesi,Beton Mikseri, Çimento Siloları ve Sevk Sistemleri, Beton Boru Makineleri, Baca ve Taban Makineleri, Briket Makinesi, Parke Taşı Makinesi, Bims Makinesi  var. 

Fuardan beklentimiz makinelerimizin tanıtımını gerçekleştirerek pazar ağını genişletmektir.  Etiyopya fuarında bunu gerçekleştireceğimize inandığımız için buradayız" dedi.


2 views0 comments

Quick Menu

Contact

 

 

In the production and development of Concrete plants, CONMACH Machinery uses knowledge and extensive experience, as well as attaches attention to AR-GE, to meet all requirements and meet all customer requests.

 

The work of our employees is completely customer-oriented. The biggest goal of our company is customer satisfaction.

 Cumhuriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu/Tekirdağ, Turkey.

+90 (282 )652 89 42

+90 (544) 468 75 49