• Conmach Machine

30 MobKingNijerya/ Enuguda Üretime Başladı


4 Aralık 2018 tarihinde İstanbul / İkitelli de bulunan fabrikamızda tamamladığımız 30 MobKing serisi deniz yolu ile Nigeriada bulunan alıcısına gönderildi.  Makinamız Nijeryadaki şantiyeye kurulması ile birlikte Conmach  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oflaz Otomasyon ve Sevk Sistemlerinden Sorumlu Ersin Gökçe ile birlikte  Nijeryaya uçtu. 

Nijerya Enuguda konumlanan şantiye yerini ziyaret eden Oflaz 30 MobKing Mobil Beton Santralinin çalışmasını alıcı firma olan GTTERRACOM yetkilisi ile birlikte takip etti.Şantiye Sahasında gerçekleşen ikili görüşme sonrası OFLAZ  farklı bölgelerde bulunan müşteri ilişkilerini güçlendirmek ve değerlendirmek için çeşitli toplantılara katılım sağladı.

Beş günlük Nijerya ziyareti sonrası izlenmlerini bizlerle paylaşan CONMACH Yönetim Kurulu Başkanı OFLAZ  "Müşterilerimizin  hayal gücünü değiştirecek Sabit Beton Santrali, Mobil Beton Mikseri, Kompakt Beton Santrali, Beton Mikseri,Briket Makinesi,Bims Makinesi, Parke Taşı Makinesi, Boru Makinesi ekipmanları ve yedek parçaları üretmeye devam edeceğiz"dedi.

2 views0 comments

Recent Posts

See All

Quick Menu

Contact

 

 

In the production and development of Concrete plants, CONMACH Machinery uses knowledge and extensive experience, as well as attaches attention to AR-GE, to meet all requirements and meet all customer requests.

 

The work of our employees is completely customer-oriented. The biggest goal of our company is customer satisfaction.

 Cumhuriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu/Tekirdağ, Turkey.

+90 (282 )652 89 42

+90 (544) 468 75 49